Kontakt oss

Du er velkommen til å kontakte Frostingen!
Vakttelefon

489 94 630

Adresse:

Frostingen AS
Alstadvegen 144
7633 FROSTA

Telefon

Tlf: 74 80 88 35

Redaktør Janne Hopmo

Redaktør, daglig leder og journalist

janne@frostingen.no

Journalist Synne Wekre Kvistad

synne@frostingen.no

Journalist Sigfrid Hagerup

sigfrid@frostingen.no

 

Annonser/salg

Irene Røkke

irene@frostingen.no

 

Produksjon/familienytt/abonnement

Kristin S. Christiansen

kristin@frostingen.no

 

E-post generelt

frostingen@frostingen.no

Frostingen er en partipolitisk uavhengig avis. Redaktørplakaten, Vær Varsom-plakaten og Tekstreklameplakaten gir de etiske retningslinjer som vi følger for god presseskikk. Eventuelle klager kan rettes til redaktør eller PFU – Pressens Faglige Utvalg.

Vi tar på oss…

  • Kopiering opptil A3-størrelse i farger eller sort/hvitt, bilder og tekst, stifter og/eller bretter. Topp kvalitet, da bildene behandles digitalt.
  • Grafisk arbeid, som f.eks. logoer, bildebehandling, bildekor og brosjyrer.
  • Fotografering.
  • Byggekort (inkl. fotografering, scanning av ID)
  • Formidling av trykkerioppdrag.
  • Lager og sender annonser, gratulasjoner, dødsannonser o.l. til andre aviser pr. e-post.

Spør oss om ditt oppdrag neste gang!